Full izle Sinema Çekimi

filminin Yönetmen koltuğunda Danny Strong oturmakta. film oyuncuları: Nicholas Hoult, Kevin Spacey, Sarah Paulson, Zoey Deutch, Lucy Boynton, oynamakta. filminin Senaristliğini Danny Strong, Bruce Cohen, üstlenmiş. Biyografi, Dram, türü harika bir film.

Filmin ismi: Full izle Sinema Çekimi
Filmin Yönetmeni: Danny Strong
Filmin Oyuncular: Nicholas Hoult, Kevin Spacey, Sarah Paulson, Zoey Deutch, Lucy Boynton,
Film Kategorisi: Biyografi, Dram,
Filmin Senaristi: Danny Strong, Bruce Cohen,

Filmin Özeti:
2. Dünya Savaşı'nda asker olarak geçirdiği dönemi bir türlü aklından çıkarmayı başaramamış J.D. Salinger (Nicholas Hoult), buna rağmen genç ve yetenekli bir yazar adayı olarak dikkat çekmektedir. Kısa öykülerinde yarattığı Holden Caulfield karakterini bir romana aktarması ve daha fazla öykü yazması için Columbia Üniversitesi'ndeki hocası Whit Burnett'ın (Kevin Spacey) sürekli onu cesaretlendirip yönlendirmektedir. Bir yandan da Oona O'Neill ile yaşadığı aşk ve yazar olarak kimliğini bulma çabası, genç adamın hayatının en bunalımlı dönemlerinden birini yaşamasına neden olmaktadır.
Çavdar Tarlasındaki Asi filminde, 20. yüzyıl Amerikan Edebiyatı'nın en büyük eserlerinden Çavdar Tarlasında Çocuklar'ın (Catcher in the Rye) yazılış süreciyle ilgili fazla bilinmeyen bir öykü anlatılıyor.